Mağazadan Teslim AL

+Mağazadan teslim al seçeneği nasıl çalışır?

Siparişinizi mağazalarımızdan teslim almak istiyorsanız, kargo bölümünde ''Lefkoşa mağazasından teslim al'' veya ''Girne mağazasından teslim al'' seçeneklerinden birini seçerek siparişinizi seçtiğiniz mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

+Mağazaya gittiğimde ürünü nasıl teslim alabilirim?

Mağazaya gittiğinizde ürünü kasa bölümünden sipariş numaranızı ve kimliğinizi göstererek teslim alabilirsiniz.

+Siparişimi başka birisini mağazaya yönlendirerek aldırabilir miyim?

Siparişinizi başka birinin teslim almasını istiyorsanız ürünü teslim almaya gitmeden önce 0542 878 49 95 / 0542 877 49 95 numaralı telefondan bizi arayarak ürünü teslim alacak kişinin bilgilerini vermeniz gerekmektedir.

+Siparişimi ne kadar süre içinde almak zorundayım?

Siparişinizi 15 gün içerisinde teslim almanız gerekmektedir.

+Ürünüm Mağazaya ne zaman gönderilecek?

Siparişiniz alındıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde mağazamıza teslim edilir.

+Siparişimin mağazaya teslim edilip edilmediğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişlerinizin durumunu hesabım/siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz. Kargo durumu ‘’ gönderildi’’ olarak görmüş olduğunuz siparişlerinizin teslim durumunu 0542 878 49 95 / 0542 877 49 95 numaralı telefondan bizi arayarak ya da ilgili mağazamızdan öğrenebilirsiniz.

+Ürünü teslim aldığım an itibarı ile iade/değişim yapabilir miyim?

Teslim aldığınız ürünü beğenmediyseniz, siparişinizi aldıktan sonra anında başka bir numara ile değiştirebilir veya iade talebinde bulanabilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et