Hakkımızda

1938’den beri kunduracı… Hotiç

Hotiç, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulmuş olup, modern erkek ve kadının yaşam tarzına uygun, özgün ve şık tasarımlar üreten bir ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Moda ve trendleri gündüzden geceye taşıyan yaşam tarzlarına uyum sağlayan ürünlerde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanılıyor. 

Geniş tasarımcı kadrosuyla kalitesini kusursuz teknolojinin yanı sıra el işçiliğiyle birleştirerek bağımlılık yaratan ve klasikleşen "Hotiç çizgisi"ni yarattı.

80 yıldır büyük bir ekibin emeği ve yaratıcılığıyla gelişiyor. Sektöründe Türkiye'nin en güçlü markalarından biri olan Hotiç'in bugün yurt içi ve yurt dışında en büyük AVM'lerde ve en prestijli cadde mağazalarında 98 satış noktası bulunmaktadır. 

80 yıl önce İstanbul'da başlayan hikaye sizlerle yazılmaya devam ediyor.

Sonuçta sizin hikayeniz bizim hikayemizdir.

 

    

 

 

MARKAHotiç

Farklı yaşam tarzlarına uygun özgün tasarımı,  kalitesi ve marka kimliği ile öne çıkanseçkin bir ayakkabı ve aksesuar markası olan Hotiç, hakiki deri ve doğal malzemeler kullanarak size konfor ve kalite güvencesi sunuyor.

 

Hotiç

 

 

 

 

 

KALİTE VE YARATICILIK
Hotiç, yaratıcı süreci merkezine alarak ve ortak bir metodoloji kullanarak sistematik bir araştırma kültürünü doğurdu.

Hotiç

Yaratıcılık, her işlemin başlangıç noktasıdır. Hotiç her sezon geniş tasarımcı kadrosuyla birlikte kusursuz teknolojisini, el işçiliğinin kalitesiyle birleştirerek bağlılık yaratan ve klasikleşen “Hotiç Çizgisi”ni devam ettirmektedir.

Türkiye moda perakende sektörünün önde gelen markası olan Hotic, kendi koleksiyonlarıyla Türkiye’de sınıfının en iyisi olarak kabul ediliyor. Yaratıcılığa verdiği değerle sektördeki liderliğini sürdürüyor.

Dünyadaki moda başkentlerine ve öne çıkan fuarlara ziyaretler ve global trend analizlerinin  araştırmalarını yapan dinamik bir ekip ruhuna sahip Hotic, dünya trendlerini koleksiyonuyla buluşturmaktadır.

Sektörde lider konumunu geniş koleksiyonu ile koruyan Hotiç , sezon koleksiyon yapısını fast fashion dinamikleri üzerine inşa edip başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Bu sayede ürün çeşitliliğini sezon sonuna kadar üst seviyede tutmaktadır.

 

 

 

TASARIM

  Hotiç, güçlü tasarımcı kadrosu ile ayakkabı ve aksesuar trendlerini yurt içi ve yurtdışındaki fuar kaynaklarından takip ederek koleksiyonlarını oluşturmaktadır.

 

 

 

 

 

ÜRETİMHotiç

Hotiç ürünleri, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde olmak üzere, işçiliğin, kalitenin ve güvenilirliğin gerekli standartını sağlamak için dikkatli ve özenli bir şekilde üretilmektedir.

Üretim sürecinin her aşaması yakından ve doğrudan izlenir.

Ham maddelerin satın alınması ve satın alınmasından prototiplerin imalatına dönüştürülmesine ve şirket içi ve dışarıdan üretilen ürünlerin planlanması ve koordinasyonuna kadar tüm süreçler stratejik ve müşteri odaklı olarak yönetilmektedir.

 

 

RAW MATERYALHotiç


Hotiç ürünleri teknik ve stil özelliklerine uygun olarak deri ve diğer materyallerle birlikte üretim sürecine hazırlanır.

Malzemeler, tüm Hotic koleksiyonundaki ürünlerinin içerdiği özgün ruhu vurgulamaktadır.

Hammaddeler, üretime başlamadan önce kalite kontrol ekipleri ve mühendisler tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et